Rekomendacje: Festiwal Książki dla Dzieci i Młodzieży CZYTAJMY

Polecam śledzenie informacji o Festiwalu Książek dla Dzieci i Młodzieży na Kopcu Kreta.

Kopiec Kreta

sa komiksy dla dzieciMiło mi poinformować, że prowadzony przeze mnie na facebooku profil: Są komiksy dla dzieci, został oficjalnym patronem medialnym Festiwalu Książki dla Dzieci i Młodzieży „Czytajmy”, który odbędzie się w dniach 19−21 września 2014 roku po raz pierwszy na Zamku Królewskim w Warszawie. Oczywiście będę informował przede wszystkim o wydarzeniach związanych z komiksami.

logoW programie Festiwalu znajdą się m.in. warsztaty plastyczne organizowane wspólnie z firmą Astra, a także warsztaty związane z etapami powstawania książki takie jak np. warsztaty ilustratorskie, scrabboking, warsztaty komiksowe, a także m.in. warsztaty kreatywnego pisania i warsztaty związane z bajką i baśnią polską organizowane we współpracy z Państwowym Muzeum Etnograficznym. Wśród atrakcji znajdą się również czytane na żywo bajki m.in. anglojęzyczne przygotowane przez wyd. Usborne i tradycyjne polskie wybrane przez Instytut Kolberga oraz wystawy i festiwalowa biblioteka.

Odwiedzający będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniach ze znanymi polskimi autorami książek dziecięcych i młodzieżowych, poznać ilustratorów i ulubionych twórców…

View original post 136 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s