Na wakacje są komiksy dla dzieci

Wakacje, dzieci i komiksy. Polecam przegląd tegorocznych tytułów przygotowany przez Macieja Gierszewskiego.

Kopiec Kreta

Kilka dni temu zaczęły się wakacje. Czas urlopów & wyjazdów, leżenia nad wodą (słodką & słoną), podróżowania koleją & samolotem, wycieczki w celu & bez celu (dla niektórych, inni nie mają tyle szczęścia).  Daniel de LatourWiem, jak jest – zwykle wówczas nadrabiane są czytelnicze zaległości. Sam mam ambitny plan, aby wyraźnie uszczuplić wielką stertę komiksów & powieści, która straszy z nocnego stolika. Czas zrobić trochę miejsca na jesienno-zimowe nowości, ale o tym w późniejszym okresie.

Pomyślałem, że zbiorę i przygotuję w jednym miejscu, w miarę swoich skromnych możliwości, pełną listę komiksów dla dzieci i młodzieży, które się w bieżącym roku ukazały. Wszytko po to, aby nic nikomu nie umknęło.

Spis został ułożony alfabetycznie. Zawiera krótki opis fabuły + informację o sugerowanym wieku ewentualnych czytelników + wskazanie miejsca, gdzie można zobaczyć przykładowe plansze + gdzie można zamówić. Jeśli przy tytule znajduje się znaczek ‚watchmenów’, to jest to informacja, że komiks jest przeze mnie…

View original post 1 876 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s