Obwoźna Czytelnia Komiksów na Pyrkonie

A zatem właśnie pojechały. Dwie skrzynie pełne dóbr wszelakich, zamówionych przez Was, a także wybranych przez nas. Już od jutra przez cały czas trwania Pyrkonu będziecie mieli możliwość zapoznania się z częścią (sporą, a jednocześnie niewielką) naszych komiksowych zbiorów. Gdzie? Oczywiście, w Obwoźnej Czytelni Komiksów.

Hobby_09

Pamiętacie, jak w październiku gościliśmy na Targach Hobby? Teraz będzie jeszcze lepiej.

Hobby_10

Zatem zapraszamy. Już od jutra. Obwoźna Czytelnia Komiksów.

A oprócz niej w tym samym miejscu – Multiversum, Centrala, sklep KiK oraz Pad Portal. Będzie co czytać, będzie co oglądać, będzie na czym grać, będzie o czym rozmawiać. I będzie gdzie odpocząć.

Otomo

A jeśli ktoś będzie miał ochotę posłuchać trochę o Kolekcji Komiksów w Bibliotece Uniwersyteckiej i różnych naszych działaniach okołokomiksowych, zapraszam jutro, w piątek, 21 marca, o godzinie 14.00 (Budynek 14, III p.). Cały program komiksowego bloku dostępny jest tutaj.

Reklamy

2 comments

    1. Prawda? 🙂 Rzeczywiście – jest super. Właśnie wróciłem na chwilę do domu i jadę jeszcze na zakończenie. Niesamowite, bo tłumy przychodzodzą. A co do Krakowa – to terytorium zaprzyjaźnionego plemienia z Małopolskiego Studia Komiksu 🙂 Poza tym, byłoby jednak trudno wszystko tak zorganizować, jak w Poznaniu. Ale zapraszamy na następny Pyrkon, a może i wczesniej – na Targi Hobby. A przede wszystkim – do Biblioteki Uniwersyteckiej 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s