Z kamerą wśród kolekcjonerów :: 44. Piątkowe Spotkania z Komiksem

W najbliższy piątek w krakowskim MSK o 18.45 odbędą się 44. Piątkowe Spotkania z Komiksem.

Tym razem tematem przewodnim jest kolekcjonowanie (o)powieści obrazkowych, czyli mówiąc krótko, Michał Jankowski Z kamerą wśród kolekcjonerów komiksów.

MSK„Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak wygląda jeden dzień z życia kolekcjonera komiksów? Co je, jak wygląda? No i czy kolekcjonerzy komiksów posiadają super moce? A jeśli tak – to jakie?

Małopolskie Studio Komiksu poszuka odpowiedzi na te pytania prosto u źródła – geeków komiksowych. Porozmawiamy wspólnie o najdroższych pozycjach komiksowych w Polsce. Porównamy je z zagranicznymi tytułami. Podyskutujemy o największych kolekcjach komiksów w naszym kraju. Będzie to także dobra okazja na pochwalenie się swoimi najciekawszymi zdobyczami.

Dodatkowo, zgodnie z obietnicą, komiksowy bibliotekarz pokaże jak odpowiednio zabezpieczyć swoje komiksy. Odbędzie się zatem pokaz wsadzania komiksów w koszulki
o różnych formatach NA ŻYWO! Czegoś takiego jeszcze NIE BYŁO! Jeżeli pokaz będzie cieszył się dużą popularnością odbędzie się także szkolenie z docinania tekturek komiksowych! Tego NIE WOLNO przegapić!

Spotkanie poprowadzi Żywy Bibliotekarz – Michał Jankowski. Szaleństwo!!!

Spotkanie odbędzie się na drugim piętrze Artetki, będącej częścią nowo otwartego Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Drugie piętro Arteteki jest domeną sztuk wizualnych, gdzie znajduje się liczący prawie 2.000 pozycji zbiór komiksów, a w przyszłości prezentowane będą również: ilustracje książkowe i prasowe, plakaty, street art, fotografie, filmy animowane oraz gry komputerowe.

UWAGA: Wejście do Arteteki od ul. Szujskiego!”

Strona wydarzenia na :: fb ::

MSK_44

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s