37. Piątkowe Spotkania z Komiksem w krakowskim MSK

Zaczął się nowy rok, a w MSK już drugie spotkanie.

***

MSK„Zapraszamy na krakowską premierę albumu „Gorące głowy” autorstwa Marka Lachowicza (scenariusz i rysunek) i Tomasza TJKF Kuczmy (kolory), wydanego przez wydawnictwo „Kultura Gniewu”.

Człowiek Parówka, Grand Banda i Gang Wąsaczy ponownie w jednym albumie! Najsłynniejsi bohaterowie z uniwersum stworzonego przez Marka Lachowicza powracają w najbardziej epickiej przygodzie od czasu wprowadzenia podwyżki biletów ZKM!

„Człowiek Paroovka. Gorące głowy” to kolejny po „Człowiek Paroovka vs. Grand Banda” i „Człowiek Paroovka. Dorysuj mu wąsy” album o przygodach Człowieka Parówki. Tym razem wśród adwersarzy Parówki znajdą się m.in. Liga Pogromców Robotów, magister Szczut czy Człowiek Żelazko.

By zwycięsko wyjść z opresji, nasz bohater nie tylko będzie musiał odkryć, kto na barze „Bara” zostawił napis „zabójcy parówek!!!”, ale także stanąć pewnej nocy na dachu magla i poznać sekret trójwymiaru!

Sponsorem spotkania jest wydawnictwo „Kultura Gniewu”. Dziękujemy!

Prowadzenie: Artur Wabik

Spotkanie odbędzie się na drugim piętrze Artetki, będącej częścią nowo otwartego Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Drugie piętro Arteteki jest domeną sztuk wizualnych, gdzie znajduje się liczący prawie 2.000 pozycji zbiór komiksów, a w przyszłości prezentowane będą również: ilustracje książkowe i prasowe, plakaty, street art, fotografie, filmy animowane oraz gry komputerowe.

UWAGA: Wejście do Arteteki od ul. Szujskiego!”

Obrazek

Reklamy

2 comments

  1. Rafale to już nasze czwarte spotkanie w tym roku będzie. Najpierw poczytaliśmy wspólnie Tintina, następnie gościem MSK był Rafał Szłapa, w ubiegły piątek odbyło się spotkanie dla wielbicieli Mangi, którego tematem głównym był Osamu Tezuka a w tym tygodniu odwiedzi nas Marek Lachowicz i Tomasz Kuczma. Pozdrawiam.

    1. Bardzo dziękuję za sprostowanie. Człowiek nie wejdzie przez jakiś do netu, a tu tyle się w międzyczasie wydarzy… Dziękuję i przepraszam za niedopatrzenie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s