Dzieje się. Rajska.

Za półtora tygodnia, 7 grudnia o godz. 18.30 kolejne wydarzenie w bibliotece na Rajskiej w Krakowie.

31. Piątkowe Spotkanie z Komiksem odbędzie się w ramach Nocy w Bibliotece, organizowanej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie.

Tematem przewodnim będą książki, które uległy zapomnieniu. Dlatego i my spotkamy się, aby porozmawiać o zapomnianych komiksach. Spróbujemy przypomnieć sobie ważnych twórców i dzieła, dla których historia nie była łaskawa. Każdy z członków Małopolskiego Studia Komiksu został poproszony o przygotowanie i zaprezentowanie wybranych przez siebie tytułów – zapraszamy też uczestników do przychodzenia ze swymi własnymi propozycjami. Będzie to świetna okazja do powrotu do czasów dzieciństwa i tytułów, które nas wtedy ukształtowały.

Piątkowe spotkania Małopolskiego Studia Komiksu odbywają się na drugim piętrze Arteteki, będącej częścią nowo otwartego Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Drugie piętro Arteteki jest domeną sztuk wizualnych, gdzie w przyszłości, oprócz zbioru komiksów, prezentowane będą również: ilustracje książkowe i prasowe, plakaty, street art, fotografie, filmy animowane oraz gry komputerowe.
UWAGA: Wejście do Arteteki od ul. Szujskiego!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s